Hizmetlerimiz

İşe önce bir strateji oluşturarak başlarız. Doğru cevapları almak için önce doğru soruları buluruz. Aldığımız cevaplarla amacımıza hizmet edecek araçları belirleriz ve yol haritamızı oluştururuz.

 • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (U/X)

  Kullanıcı için bir ürün yada hizmet ile etkileşim içine girmesinden kullanımı sonlandırıncaya kadar geçen deneyimi bir bütün olarak ele alırız.Kullanıcıyı süreç içerisinde en yüksek performansla sonuca ulaştırırız . Yararlılık, kullanılabilirlik ve ikna edicilik prensiplerine göre kullanıcı deneyimini tasarlarız.

 • Kullanıcı Arayüzü Tasarımı (U/I)

  Cihaz ve kullanıcı arasındaki etkileşimi sanatsal bir yaklaşımla ele alırız. Kullanıcı hangi cihaz üzerinden etkileleşime geçerse geçsin, estetiksel bir bütünlük içinde tasarladığımız arayüzler ile ihiyacını en keyifli şekilde karşılamasını sağlarız.

 • Yazılım Geliştirme

  Cihazların donanımsal teknolojilerinden en yüksek performansı alacak şekilde kodlama yaparız. Cihaza özgü yazılım dili kullanır asla native (doğal) uygulamalardan ödün vermeyiz. Büyük verileri taşıyan güçlü sistemler kurar, bu verileri anlamlandıracak altyapılar oluştururuz.

 • Entegre Pazarlama İletişimi

  Bir ürün geliştirip pazara sunmak son derece heyecanlıdır. Bu heyecanı devam ettiren ise pazarlama faliyetlerinden alınan doğru sonuçlardır. Kime, neden, nerede, nasıl ve ne zaman soruları ile şekillendirdiğimiz pazarlama iletişimini uygular, çıktıları alır, analiz eder, raporlar ve doğru trendi yakalayacak aksiyonları alırız.